Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania. x zamknij

Katalog stron WWW

adres: http://www.obywatelgc.com
data dodania: 2008-01-21
kategoria: Biznes
ocena: 4.6
ilość gł.: 11
ilość komentarzy: 10
opis: Fotografia ślubna, reklamowa i nie tylko!. Profesjonalna obsługa ślubu - czyli przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, plener. Szeroka oferta albumów - tradycyjne, cyfrowe włoskie, strony internetowe z galerią zdjęć.
powrót
komentarze:

2008-07-04 Jowita
Polecam, polecam. Wesoły, zagadujący, żartujący, wyluzowany - sporo radości mieliśmy na sesji u niego.

2008-02-21 Krzychuuu
Ogólnie jestem fanem RSSów. Lubię, jak nawet proste strony - np. poświęcone zdjęciom ślubnym - udostępniają treści (chociażby aktualności) w postaci RSSów. Nie zawsze mam czas oglądać wszystkie strony po kolei a RSS powiadamia mnie o tym automatycznie. Super sprawa. Polecam! http://oibywatelgc.com/rss.html

2008-02-21 Marcin
odwiedziłem powyższą stronę i trafiłem na stronkę poświęconą zdjęciom miecza samurajskiego. Nie wiem, czy to widzieliście. Koniecznie zajrzyjcie. http://obywatelgc.com/katana.html kosmos!!!

2008-02-14 Karol
Dobre, podobają mi się. Zdjęcia bardzo fajne, klimatyczne, z charakterem, niebanalne. Widać, że koleś się zna na rzeczy

2008-02-13 Jowita
Widziałam album ślubny wykonany przez Grzegorza Członkowskiego - rewelacja. Tradycyjny album, ta dostojność, ten charakter, naprawdę wspaniale się to ogląda. W porównaniu z oglądaniem zdjęć na monitorze to ... po prostu nie można tego porównywać. Fotografie ślubne zasługują na godną prezentację - a tradycyjny album z białymi kalkami pomiędzy kartami, wklejane zdjęcia - to jest to.

2008-02-08 Joanna
Dla mnie rewelacja. Czystość, nieskazitelność, prostota, naturalność - wszystko to, czego oczekuję od fotografii. Dlaczego nie trafiłam na kolegę obywatelGC na swoim ślubie. Jego zdjęcia znacznie bardziej podobają mi się niż te, z którymi aktualnie przyszło mi obcować. No cóż. W nowym wcieleniu jak będę ... no właśnie ... kim będę? :)

2008-02-08 Justyna
Widziałam, że oferuje sesje narzeczeńskie. Przecież taki album ze zdjęciami sprzed ślubu to wspaniała sprawa. Można potem wykorzystać je na zaproszenia czy zawiadomienia. Wspaniały pomysł. Zdjęcia bardzo mi się podobają.

2008-02-08 Karolina
Jestem pod wrażeniem. Jakość zdjęć, klimat, oddanie atmosfery uroczystości zaślubin - po prostu super. Mam nadzieję, że jak będę brała ślub, to "CGF" będzie miał wolny termin. Sesje plenerowe też niczego sobie.

2008-02-08 Aneta
bardzo ładne zdjęcia. Szkoda, że już jestem po ślubie. Gdybym mogła, teraz zdecydowałabym się na tego fotografa.

2008-02-07 Piotr
byłem, zobaczyłem, spodobało mi się. fajne zdjęcia ślubne. Widać, że ktoś wie, co to fotografia podczas ślubu. Miło. Polecam
powrót